İçeriğe geç

+90 535 725 01 31

7/24 İletişim

7/24 Yanınızdayız

7/24 Ulaşabilirsiniz

+90 535 725 01 31

Whatsapp İletişim

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish

Antalya Yurt Dışı Cenaze Nakil İşlemleri

Vefat eden kişilerin Antalya yurt dışı cenaze nakil işlemleri başta olmak üzere, nakil işlemlerine dair tüm süreci sizler için takip ediyoruz. Ülkeler arasında cenaze nakil işlemlerinin gerçekleştirilmesi için bazı prosedürlerin yerine getirilmesi gerekmektedir. Bu prosedürlerin eksik yapılması veya yanlış yapılması durumunda acılı ailelerin birde bu nakit işlemleriyle kendilerini yormamaları adında hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Özel cenaze nakil aracı Antalya başta olmak üzere Türkiye’de vefat eden yakınlarını yurt dışına defnetmek isteyenler için detaylı hizmet sunulmaktadır. Sorunsuz bir şekilde yut dışı cenaze nakil işlemlerinin gerçekleştirilmesi için her zaman destek sunmaya devam ediyoruz.

Yurt Dışına Cenaze Nakil İşlemleri Nasıl Yapılıyor?

Vefat eden yabancı ülke vatandaşlarının yurt dışına cenazelerinin nakledilmesi için birçok farklı resmi prosedürün yerine getirilmesi gerekmektedir. Mensubu olduğu ülke konsolosluğundan cenaze onayının alınması aranan ilk temel şartlar arasında yer almaktadır. İlgili konsolosluktan bu izinlerin alınmasının ardından teyit edilen vefat durumu sonrasında gerekli onay verilmektedir. Uçakla cenaze nakil ücreti ve diğer işlemler herkes için uygun bir fiyatlandırma seçeneğine sahiptir. Firmamızdan kurumsal destek alarak Antalya yurt dışı cenaze nakil işlemleri için tüm süreci sizler için çok daha kolay hale getirmeye devam ediyoruz.

Yurt Dışı Cenaze Naki İşlemleri Kaç Gün Sürer?

Cenaze nakil işlemlerinin kısa sürede gerçekleştirilmesi için belirli şartların sağlanması ve prosedürlerin eksiksiz olarak yerine getirilmesi gerekmektedir. Yurt dışı cenaze işlemleri için gerekli olan ölüm belgesinin, Toplum Sağlığı Merkezi tarafından nüfus müdürlüğüne bildirilmesi gerekmektedir. Ölümün gerçekleştiği tarih itibariyle azami 10 gün içinde bildirim yapılması gerekmektedir. Yurt dışında ölen Türk vatandaşları için nakil hizmetlerinin de farklı süreçler takip edilerek yapılması mümkündür.

Antalya Yurt Dışı Cenaze Nakil İşlemleri İçin Nereye Başvurulur?

Yurt dışı cenaze nakil işlemleri için vefat eden kişinin ülkesine ait ilgili yurt dışı temsilciliklerine başvurulması gerekmektedir. Antalya yurt dışı cenaze nakil işlemleri için tüm süreci takip ediyoruz. Bu sayede tüm prosedürleri kolayca aşarak cenaze nakil işlemlerinin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Biz Kimiz ?

Avrasya Cenaze, 2005 yılında bu yana yılların verdiği deneyim ile son teknoloji cenaze nakil araçları ve uçakları ile eğitimli deneyimli ekibi en üst kalitede hizmet vermektedir. Nakil işlemlerinde yasalara uygun belgeler hazırlanmaktadır. Cenaze naklettikten sonra defin işlemlerine başlıyoruz ve üzerinizdeki tüm yükü alarak bu acı gücünüzde yanınızda oluyoruz. Cenaze ekibimiz geniş araç filosu ile 7/24 profesyonel hizmet vermektedir.