İçeriğe geç

+90 535 725 01 31

7/24 İletişim

7/24 Yanınızdayız

7/24 Ulaşabilirsiniz

+90 535 725 01 31

Whatsapp İletişim

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish

Konya Yurt Dışı Cenaze Nakil İşlemleri

Cenaze naklinde tüm hassasiyetlerin göz önüne alınarak ilgili yasal prosedürlere göre işlem yapılması son derece önemlidir. Konya yurt dışı cenaze nakil işlemleri sırasında karşılaşacağınız muhtemel tüm zorlukların ortadan kaldırılması için mutlaka uzman desteğine ihtiyacınız olacaktır. Cenaze nakil ve defin işlemlerinin sorunsuz şekilde tamamlanmasını sağlamak için deneyim sahibi ve bu alanda yetkili ekiplerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Cenaze işlemleri hem yurt içinde hem de yurt dışında oldukça zorlu bir süreçtir. Vefat eden kişilerin yakınları için son derece zorlu olan bir durumun bir de prosedürlerle daha da zor bir hale getirilmesi nedeniyle nakil ve defin işlemlerinin uzman kişiler tarafından yapılması son derece önemlidir. Cenaze nakil aracı Konya başta olmak üzere yurt dışına veya yurt dışından nakil sürecine dair tüm detayları sizler için planlamaya devam ediyoruz.

Yurt Dışı Cenaze Nakli Ne Kadar Sürede Tamamlanır?

Planlanan sürede cenazenin defin veya yakım işlemlerinin tamamlaması için süreç planlamasının en iyi şekilde yapılması gerekmektedir. Belediye cenaze hizmetleri başta olmak üzere yerel idarelerden ve ülkelerin cenaze nakline ilişkin yurt içi ve yurt dışı işlemlerinde belirlemiş oldukları kuralların bilinmesi gerekmektedir.

Yurt içinde yapılacak cenaze işlemlerine nazaran çok daha zorlu bir süreç olan yurt dışı cenaze işlemlerinde süreler de söz konusu prosedürlerin tamamlanmasına göre değişecektir. Bu konuda bilgi ve deneyim sahibi olmayan kişiler için süreç uzayabilir. Bu sürecin kısalması ve kısa sürede cenaze nakil işlemlerinin tamamlanabilmesi için uzman desteğimizden yararlanabilirsiniz. Yurt dışı cenaze nakil işlemleri bu tür değişkenlere göre farklılık gösterecektir.

Konya Yurt Dışından Getirilen Cenaze İşlemleri

Yurt dışından cenaze getire işlemlerinde konsolosluk belgesi ve ölüm raporunun Türkçe kopyalarına ihtiyaç duyulmaktadır. Uçakla cenaze taşıma işlemlerinde yurt içinde ise hastaneden alınacak ölüm belgesi ve uygun cenaze malzemeleri ile naklin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Konya yurt dışı cenaze nakil işlemleri için uçakla yapılacak taşıma işlemlerinde havayolu firmasının prosedürlerine göre de işlem yapılması gerekecektir. Bu nedenle nakil işlemlerinde birçok farklı detayın yerine getirilmesi gerekmektedir.

Biz Kimiz ?

Avrasya Cenaze, 2005 yılında bu yana yılların verdiği deneyim ile son teknoloji cenaze nakil araçları ve uçakları ile eğitimli deneyimli ekibi en üst kalitede hizmet vermektedir. Nakil işlemlerinde yasalara uygun belgeler hazırlanmaktadır. Cenaze naklettikten sonra defin işlemlerine başlıyoruz ve üzerinizdeki tüm yükü alarak bu acı gücünüzde yanınızda oluyoruz. Cenaze ekibimiz geniş araç filosu ile 7/24 profesyonel hizmet vermektedir.