İçeriğe geç

+90 535 725 01 31

7/24 İletişim

7/24 Yanınızdayız

7/24 Ulaşabilirsiniz

+90 535 725 01 31

Whatsapp İletişim

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish

Yalova Yurt Dışı Cenaze Nakil İşlemleri

Cenaze nakil işlemlerinde hassasiyetlere uygun çözüm önerileri üretmek son derece önemlidir. Yalova yurt dışı cenaze nakil işlemleri için yapılması gereken ilk şey doğru bir planlamadır. Doğru bir planlama sonrasında başlatılacak resmi işlemler sonunda nakil süreci başlayacaktır. Bu alanda faaliyet gösteren birçok firma, resmi izinlere göre işlemlerin tamamlanmasını sağlamaktadır. Firmamız ise en başından itibaren cenaze nakil ve defin sürecine dair ihtiyacınız olan her ne varsa size bu konuda destek vermektedir.

Yurt içinde yapılacak nakil ve defin işlemleri yurt dışına göre çok daha kolaydır. Nakil sırasında uluslararası cenaze nakil prosedürlerine karşı herhangi bir aykırılık olmaması ve aksamaları önüne geçilmesi için yetkili resmi makamlar ile yazışmaların doğru şekilde yapılması ve işlemin bu kurallar çerçevesinde tamamlanması gerekmektedir. Yurt dışı cenaze nakil işlemleri için profesyonel destek alarak prosedürlerin çok daha hızlı bir şekilde geçilmesini sağlayabilirsiniz.

Yalova Yurt Dışı Cenaze Nakil İşlemleri Nasıl Yapılır?

Yurt dışı cenaze nakil işlemleri için vefat eden kişinin ailesi veya arkadaşlarının istekleri son derece önemlidir. Öte yandan ölen kişinin vasiyetinin yerine getirilmesi ve buna uyun şekilde hem nakil hem de defin işlemlerinin yapılması için gerekli tüm ortamın sağlanması gerekmektedir.

Özel cenaze hizmetlerinde deneyim sahibi ekiplerimizce yapılacak planlama sayesinde sürecin herkes için kolay bir şekilde tamamlanması ve herhangi bir prosedürde takılmadan işlemin tamamlanması sağlanmaktadır. Yalova özel cenaze hizmeti başta olmak üzere defin sürecine kadar olan tüm aşamalarda doğru adımların atılması son derece önemlidir.

Yalova Yurt Dışı Özel Cenaze Hizmetleri Nelerdir?

Nakil için özel araçlarla taşıma işlemlerinin yapılmasından yurt dışı veya yurt içi nakil sürecinin tamamlanması için gereken diğer tüm prosedürlerin tamamlanası bu hizmetler kapsamında yer almaktadır. Yalova cenaze hizmetleri kapsamında yurt dışı naklinin gerçekleşmesi için resmi makamlardan gerekli izinlerin de alınması gerekmektedir. Yalova yurt dışı cenaze nakil işlemleri güvenilir araçlar ile yapılarak define kadar olan süreçte herhangi bir sorun ile karşılaşılmasının önüne geçilmelidir. Özel cenaze hizmetleri ile kısa sürede nakil süreci tamamlanmaktadır.

 

Biz Kimiz ?

Avrasya Cenaze, 2005 yılında bu yana yılların verdiği deneyim ile son teknoloji cenaze nakil araçları ve uçakları ile eğitimli deneyimli ekibi en üst kalitede hizmet vermektedir. Nakil işlemlerinde yasalara uygun belgeler hazırlanmaktadır. Cenaze naklettikten sonra defin işlemlerine başlıyoruz ve üzerinizdeki tüm yükü alarak bu acı gücünüzde yanınızda oluyoruz. Cenaze ekibimiz geniş araç filosu ile 7/24 profesyonel hizmet vermektedir.