İçeriğe geç

+90 535 725 01 31

7/24 İletişim

7/24 Yanınızdayız

7/24 Ulaşabilirsiniz

+90 535 725 01 31

Whatsapp İletişim

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish

Balıkesir Yurt Dışı Cenaze Nakil İşlemleri

Türkiye’de vefat eden yabancı ülke vatandaşlarının veya yurt dışına defnedilmek istenen diğer kişilerin tüm nakil işlemleri belirli prosedürler takip edilerek yapılabilmektedir. Balıkesir yurt dışı cenaze nakil işlemleri sırasında gerekli tüm prosedürler için süreç takibini yaparak cenazenin en kısa sürede nakli sürecini başlatıyoruz. Ölüm belgesi ve diğer nakil için gerekli evrakın tamamlanmasının ardında nakil için en doğru yöntemler belirlenmektedir.

Vefat eden kişinin yakınlarının istekleri doğrultusunda zaman planlaması yapılarak nakil tamamlanmaktadır. Yurt dışı cenaze nakil işlemlerinde ihtiyaç duyulacak tüm unsurların firmamız tarafından takip edilerek doğru yönlendirme yapılması sağlanmaktadır.

Balıkesir Yurt Dışı Cenaze Hizmetleri

Cenaze işlemlerinin büyük bölümü beraberinde zorlu bir prosedürü de getirmektedir. Tüm bu sürecin özellikle yurt dışı naklinde uzmanlar tarafından takip edilmesi ve tamamlanması gerekmektedir. Yurt dışı cenaze nakil işlemleri için yakınlarının hazırlaması gereken evrakın ve yapılması gereken başvuruların tümü hakkında kapsamlı bilgilendirme yapılmaktadır. Uçakla cenaze nakil ücreti ve diğer nakle ilişkin tüm süreç hakkında uzman desteğinden yararlanabilirsiniz.

Yurt Dışı Cenaze Nakli İçin Yapılması Gerekenler

Yurt dışına cenaze nakil işlemlerinin yapılabilmesi için ilk olarak resmi makamlara ölüm ve nakil işlemlerine ilişkin başvuruların yapılması gerekmektedir. Nüfus müdürlüğünden düzenlenecek olan MERNİS ölüm belgesi ve çok dilli ölüm belgesinin alınması gerekmektedir. Nakil işlemleri için resmi ölüm belgesinin sonrasında diğer cenaze işlemleri başlatılabilir. Balıkesir vefat sorgulama ile vefat eden kişiler için ilgili makamlara başvuru yapılarak nakil sürecinin en kısa sürede başlatılması gerekmektedir.

Balıkesir Yurt Dışı Cenaze Gönderme İşlemleri Nasıl Yapılır?

Yurt dışına cenaze gönderme işlemleri için izlenmesi gereken birçok adım vardır. Bu adımların eksiksiz ve doğru bir şekilde tamamlanması gerekmektedir. Yurt dışına hava yolu ile cenaze gönderimi için şu belgelere ihtiyaç duyulabilir:

  • Ölüm belgesi,
  • Refakatçinin kimlik belgesi,
  • Yol izin belgeleri,
  • Yurt dışı temsilciliklerinden alınana onaylar vb.

Yurt dışı cenaze nakil işlemleri için tüm bu belgelere ek olarak farklı evrak talep edilmesi de mümkündür. Balıkesir yurt dışı cenaze nakil işlemleri için profesyonel destek alabilirsiniz.

 

Biz Kimiz ?

Avrasya Cenaze, 2005 yılında bu yana yılların verdiği deneyim ile son teknoloji cenaze nakil araçları ve uçakları ile eğitimli deneyimli ekibi en üst kalitede hizmet vermektedir. Nakil işlemlerinde yasalara uygun belgeler hazırlanmaktadır. Cenaze naklettikten sonra defin işlemlerine başlıyoruz ve üzerinizdeki tüm yükü alarak bu acı gücünüzde yanınızda oluyoruz. Cenaze ekibimiz geniş araç filosu ile 7/24 profesyonel hizmet vermektedir.