İçeriğe geç

+90 535 725 01 31

7/24 İletişim

7/24 Yanınızdayız

7/24 Ulaşabilirsiniz

+90 535 725 01 31

Whatsapp İletişim

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish

Denizli Yurt Dışı Cenaze Nakil İşlemleri

Uluslararası cenaze nakil işlemlerinde alanında deneyim ve mevzuat hakkında bilgi sahibi ekibimiz tarafından dünyanın her yerine nakil hizmetleri gerçekleştirilmektedir. Denizli yurt dışı cenaze nakil işlemleri kapsamında zorlu prosedürlerle uğraşmak zorunda kalmadan sürecin sizin için çok daha basit bir hale getirilmesini sağlayabilirsiniz.

Özel cenaze hizmetleri kapsamında yer alan tüm hizmetlerimiz vefat eden kişilerin yakınlarının rahatça nakil ve defin işlemlerini gerçekleştirmelerini sağlamaktadır. Sorunsuz bir şekilde cenaze işleminin baştan sona gerçekleştirilmesini sağlamak için Denizli cenaze nakil hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Denizli Yurt Dışı Cenaze Nakli İçin Gerekli İşlemler

Yurt dışına hava veya karayolu ile cenaze nakil işlemlerinin yapılabilmesi için gerekli resmi evrakın hazırlanması ve ilgili birimlerden izinlerin alınması gerekmektedir. Sorunsuz bir şekilde söz konusu işlemleri gerçekleştirilmesi için şu adımlar takip edilebilir:

  • Ölüm belgesinin hazırlaması,
  • Nakil bildirim evrakı,
  • Ölüm sonrasında konsolosluktan alınacak belgeler,
  • Yol izin belgeleri ve refakatçi bilgileri vb.

Yurt dışına yapılacak her nakil işleminde olduğu gibi birçok farklı prosedürün yerine getirilmesi gerekmektedir. Almanya’dan Türkiye’ye cenaze getirmek için gerekli tüm prosedürün sorunsuz bir şekilde tamamlanması için ilgili belgelerin hazırlanması ve teslim edilmesi gerekmektedir. Alman makamlarından veya yurt dışına nakil işleminin gerçekleştirileceği diğer ülkelerden alınacak izinler ile kısa sürede sorunsuz bir nakil ve defin işlemleri gerçekleştirilebilmektedir.

Denizli Özel Cenaze Hizmetleri Nelerdir?

Denizli özel cenaze hizmetleri kapsamında vefat eden kişinin yakınlarının taleplerine ve cenaze planlamasına uygun olarak tüm işlemlerin kısa sürede gerçekleştirilmesi mümkündür. Cenazenin modern araçlar ile taşınması, yurt dışı ve yurt içi ilgili izinlerin halledilmesi ve nakil sürecine dair tüm unsurların tamamlanması ile cenaze sürecinin tamamlanması sağlanmaktadır. Denizli cenaze hizmetleri telefon numarası veya diğer iletişim kanalları ile profesyonel ekiplerimizle iletişime geçerek cenaze planlamasının yapılmasını hemen yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Denizli Yurt Dışı Özel Cenaze Hizmeti

Uluslararası cenaze hizmetleri kapsamında birçok unsur devreye girecektir. Yurt dışından veya yurt dışına cenaze naklinin gerçekleştirilmesi için Denizli yurt dışı cenaze nakil işlemleri uzman ekiplerimiz tarafından tamamlanmaktadır.

Biz Kimiz ?

Avrasya Cenaze, 2005 yılında bu yana yılların verdiği deneyim ile son teknoloji cenaze nakil araçları ve uçakları ile eğitimli deneyimli ekibi en üst kalitede hizmet vermektedir. Nakil işlemlerinde yasalara uygun belgeler hazırlanmaktadır. Cenaze naklettikten sonra defin işlemlerine başlıyoruz ve üzerinizdeki tüm yükü alarak bu acı gücünüzde yanınızda oluyoruz. Cenaze ekibimiz geniş araç filosu ile 7/24 profesyonel hizmet vermektedir.