İçeriğe geç

+90 535 725 01 31

7/24 İletişim

7/24 Yanınızdayız

7/24 Ulaşabilirsiniz

+90 535 725 01 31

Whatsapp İletişim

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish

İzmir Yurt Dışı Cenaze Nakil İşlemleri

Özel cenaze hizmetlerimizden yararlanarak yurt dışına vefat eden kişilerin nakil işlemlerinin kısa süre içinde tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. İzmir yurt dışı cenaze nakil işlemleri başvurulması gereken noktalar, evrak takibi, süreç takibi ve planlamaya dair tüm detayların sizin adınıza gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.

Nakil sırasında oluşabilecek tüm sorunların ortadan kaldırılması için naklin gerçekleştirileceği iki ülke arasında yapılan ikili anlaşmaların da dikkate alınarak başvuruların yapılması gerekmektedir. Şehirlerarası cenaze nakli gibi olmayan ve daha çok prosedüre ihtiyaç duyulan yurt dışı cenaze nakil hizmetleri için profesyonel desteğe ihtiyaç duyulmaktadır.

Yurt Dışı Cenaze Nakil Hizmetleri

Vefat eden kişinin yakınlarının ekstra cenaze nakil işlemleri ile vakit kaybetmeden ve uzun prosedürlerle uğraşmak zorunda kalmadan nakil sürecini gerçekleştirmelerine destek oluyoruz. Yurt dışına cenaze nakil hizmetlerinin gerçekleştirilmesi için ihtiyaç duyulan tüm belgelerin ilgili makamlara iletilmesi gerekmektedir. Sonrasında ise cenaze işlemleri için gerekli diğer süreç takibinin yapılarak sorunsuz bir nakil yapılması elzemdir.

İzmir Yurt Dışı Cenaze Nakli Nasıl Yapılır?

Yurt dışı cenaze nakil işlemlerinin yapılması için ilk olarak ilgili ülke temsilciğinden izin alınması ve başvurunun yapılması gerekmektedir. Bu işlemlerin kısa sürede tamamlanmasını sağlamak için firmamızdan destek alabilirsiniz. Cenaze nakil aracı hizmetleri ve yurt dışına nakil işlemleri için cenaze sahiplerinin ihtiyacı olacak her konuda uzman desteğimizi sunmaya devam ediyoruz.

Sorunsuz bir şekilde cenaze naklinin gerçekleştirilmesi ve uygun törenle defin veya yakım işlemlerinin tamamlanması sağlanmaktadır. Planlanan sürede tüm işlemlerin yapılmasını sağlamak ve naklin başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesi için profesyonel yardım alabilirsiniz.

İzmir Özel Yurt Dışı Cenaze Hizmetleri

Özel cenaze hizmetleri sayesinde çok daha hızlı, güvenli ve sorunsuz bir şekilde cenaze işlemlerinin tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle şehirler arası veya yurt dışı defin işlemleri için sürecin iyi takip edilmesi ve gerekli işlemlerin profesyoneller tarafından takip edilmesi gerekmektedir. Tüm cenaze işlemlerini sizin adınıza üstlenerek sürecin daha kolay bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyoruz. İzmir yurt dışı cenaze nakil işlemleri için profesyonel desteğimizden yararlanarak özel cenaze hizmetlerini talep edebilirsiniz.

 

Biz Kimiz ?

Avrasya Cenaze, 2005 yılında bu yana yılların verdiği deneyim ile son teknoloji cenaze nakil araçları ve uçakları ile eğitimli deneyimli ekibi en üst kalitede hizmet vermektedir. Nakil işlemlerinde yasalara uygun belgeler hazırlanmaktadır. Cenaze naklettikten sonra defin işlemlerine başlıyoruz ve üzerinizdeki tüm yükü alarak bu acı gücünüzde yanınızda oluyoruz. Cenaze ekibimiz geniş araç filosu ile 7/24 profesyonel hizmet vermektedir.