İçeriğe geç

+90 535 725 01 31

7/24 İletişim

7/24 Yanınızdayız

7/24 Ulaşabilirsiniz

+90 535 725 01 31

Whatsapp İletişim

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish

İzmit Yurt Dışı Cenaze Nakil İşlemleri

Cenaze naklinde dikkat edilmesi gereken birçok unsur bulunmaktadır. Vefat eden kişinin kefenlenme işlemleri ve tabutlarının nakil için uygun olması gerekmektedir. İzmit yurt dışı cenaze nakil işlemleri sırasında cenazenin hiçbir zarar görmeden, güvenli ve hızı bir şekilde defnedileceği yere ulaştırılmasında uzman desteğimizi alabilirsiniz.

Cenaze nakli tüm ülkeler ve şehir içinde tüm iller için yapılabilir. Bu hizmetlerin kapsamında cenaze sahiplerinin taleplerine göre en doğru nakil ve defin planlaması yapılacaktır. Sorunsuz bir şekilde cenaze işlemlerinin gerçekleştirilmesi için bu alanda belirlenen tüm prosedürlerin tamamlanması gerekmektedir.

İzmit Yurt Dışından Gelen Cenaze Hizmetleri

Yurt dışından gelen cenazeler için havalimanı doktoru tarafından düzenlenecek ölüm belgesinin alınması gerekmektedir. Tüm cenaze nakil işlemleri için hazırlaması gereken ilk evrak olan ölüm belgesinin ardından, nakil türüne göre farklı belgelerin de ilgili makamlara sunulması gerekmektedir. Kocaeli cenaze nakil işlemleri için yurt içi ve yurt dışından nakil süreci hakkında tüm planlamayı sizler için gerçekleştirerek güvenli bir şekilde cenazenin defin sürecinin başlatılması sağlanabilmektedir.

İzmit Cenaze Nakil ve Defin Hizmetleri

Cenaze nakil ve defin hizmetleri herkes için zorlu bir süreçtir. Hem manevi olarak hem de prosedürler açsından belirli zorluklara sahip olan bu işlemlerin kısa sürede tamamlanması için uzman desteğine ihtiyaç duyulacaktır. Cenaze nakil işlemleri sırasında olası sorunların ortadan kaldırılması için süreç hakkında bilgi sahibi kişiler tarafından planlamanın yapılarak söz konusu işlemlerin tamamlanması gerekmektedir.

İzmit Özel Yurt Dışı Cenaze Nakil Hizmeti

Hem cenaze nakil işlemleri hem de defin işlemleri için süreç takibinin yapılması ve en uygun planlamayı sunan firmamız, yurt dışı nakil işlemlerinde de aynı özveri ve hassasiyetle hizmet sunmaktadır. Cenazelerini güvenle ve herhangi bir sorun ya da aksama ile karşılaşmadan gerçekleştirmek isteyenler için firmamızdan kurumsal destek verilmektedir.

Nakil sırasında ilgili diğer birimlerle yapılacak işbirlikleri ile süreç hızlandırılmaktadır. İzmit yurt dışı cenaze nakil işlemleri firmamız tarafından güvenli bir şekilde gerçekleştirilmekte ve cenaze sahiplerinin isteklerine göre tüm süreç planlanarak defin işlemleri tamamlanmaktadır.

Biz Kimiz ?

Avrasya Cenaze, 2005 yılında bu yana yılların verdiği deneyim ile son teknoloji cenaze nakil araçları ve uçakları ile eğitimli deneyimli ekibi en üst kalitede hizmet vermektedir. Nakil işlemlerinde yasalara uygun belgeler hazırlanmaktadır. Cenaze naklettikten sonra defin işlemlerine başlıyoruz ve üzerinizdeki tüm yükü alarak bu acı gücünüzde yanınızda oluyoruz. Cenaze ekibimiz geniş araç filosu ile 7/24 profesyonel hizmet vermektedir.