İçeriğe geç

+90 535 725 01 31

7/24 İletişim

7/24 Yanınızdayız

7/24 Ulaşabilirsiniz

+90 535 725 01 31

Whatsapp İletişim

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish

Aydın Yurt Dışı Cenaze Nakil İşlemleri

Cenaze nakil ve defin işlemlerinin en hızlı ve sorunsuz şekilde gerçekleştirilmesi için tüm resmi prosedürlerin tamamlanması gerekmektedir. Aydın yurt dışı cenaze nakil işlemleri için profesyonel destek alarak firmamız tarafından tüm bu sürecin tamamlanasını sağlayabilirsiniz. Yurt dışından getirilecek cenazeler için yapılacak işlemeler ve Türkiye’de vefat eden kişilerin yurt dışına nakli gibi özel cenaze hizmetlerine ilişkin detaylar belirlenmiştir.

Ülkelerin resmi kanunlarına göre yapılacak nakil ve defin işlemleri için gerekli tüm sürecin uzmanlar tarafından takip edilmesi birçok yönden fayda sağlayacaktır. Ölüm belgesinin alınması ve ilgili diğer belgeler ile nakil sürecinin başlatılması için Aydın cenaze nakil hizmetleri sunan firmamızdan destek alabilirsiniz.

Aydın Özel Cenaze Hizmetleri

Özel yurt dışı cenaze işlemleri için gereken tüm sürecin doğru planlanması önemlidir. Cenazenin tam vaktinde yetişmesi, nakil sırasına prosedürlere takılarak sürecin uzamaması için bu konuda deneyim sahibi kişiler ile çalışmak elzemdir. Hastanede cenaze işlemleri yapılmaya başlanarak resmi işlemler ve sonrasında nakle ilişkin prosedürler halledilmektedir.

Özel cenaze hizmetleri için profesyonel destek alarak sorunsuz bir şekilde cenazenin defin işlemlerinin yapılacağı yerlere ulaşması sağlanmaktadır. Yakınları vefat eden kişilerin nakil işlemleri ve cenaze hakkında çok bilgi ve deneyim sahibi olmamaları nedeniyle bu sürecin uzman kişiler tarafından takip edilmesi önemlidir.

Aydın Yurt Dışı Nakil, Defin ve Cenaze İşlemleri

Yurt dışı cenaze işlemeleri için nakil gerçekleştirilecek iki ülkenin de prosedürlerinin bilinmesi gerekmektedir. Her ülke farklı prosedürlere sahip olduğu için nakil, defin ve cenaze işlemlerine yönelik farklı başvuruların yapılması gerekebilir. Aydın özel cenaze hizmetleri kapsamında yurt dışı nakil işlemlerinin güvenle ve sorunsuz şekilde yapılmasını sağlamak için kurumsal destek alabilirsiniz.

Yurt dışı nakil sürecinde karşılaşabileceğiniz tüm sorunların kolayca aşılması ve prosedürlerin tamamlanması için Aydın yurt dışı cenaze nakil işlemleri hizmetimizi tercih ederek profesyonel destek alabilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışı özel cenaze hizmetlerine dair ihtiyaç duyduğunuz her an işlem gerçekleştirebilirsiniz. Cenaze nakil, defin ve diğer tüm işlemler için özel cenaze hizmetlerimizi güvenle tercih edebilirsiniz.

 

Biz Kimiz ?

Avrasya Cenaze, 2005 yılında bu yana yılların verdiği deneyim ile son teknoloji cenaze nakil araçları ve uçakları ile eğitimli deneyimli ekibi en üst kalitede hizmet vermektedir. Nakil işlemlerinde yasalara uygun belgeler hazırlanmaktadır. Cenaze naklettikten sonra defin işlemlerine başlıyoruz ve üzerinizdeki tüm yükü alarak bu acı gücünüzde yanınızda oluyoruz. Cenaze ekibimiz geniş araç filosu ile 7/24 profesyonel hizmet vermektedir.