İçeriğe geç

+90 535 725 01 31

7/24 İletişim

7/24 Yanınızdayız

7/24 Ulaşabilirsiniz

+90 535 725 01 31

Whatsapp İletişim

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish

Gerekli Evraklar

Ailede veya yakın arkadaş çevrenizde meydana gelen bir ölüm, çoğu zaman vefat eden kişilerin yakınlarının bu durumdan bunaldığı anlamına gelir. Genellikle vefat sonrası hangi belgelere ihtiyaç duyulacağını bilemez, yakınınıza veda edeceğiniz ve onun için son görevinizi yerine getireceğiniz bu cenaze töreninin sorunsuz geçmesi için biz size rehberlik ediyoruz. Bizim için hangi belgeleri hazırlamanız gerektiğini size bildiriyoruz. Resmi takibatı yapabilmemiz için bazı evraklar gereklidir. Aşağıda, gerekli belgelerin bir listesini bulacaksınız.
  • Nüfus cüzdanı
  • Pasaport
  • Evli ise Evlilik Cüzdanı
  • Bekar ise Doğum Belgesi
  • Boşanmış ise Boşanma Kararı
Belgelerle ve diğer konularla ilgili sormak istediğiniz bir şey var ise lütfen iletişim adreslerinden hemen bizimle iletişime geçiniz.

Biz Kimiz ?

Avrasya Cenaze, 2005 yılında bu yana yılların verdiği deneyim ile son teknoloji cenaze nakil araçları ve uçakları ile eğitimli deneyimli ekibi en üst kalitede hizmet vermektedir. Nakil işlemlerinde yasalara uygun belgeler hazırlanmaktadır. Cenaze naklettikten sonra defin işlemlerine başlıyoruz ve üzerinizdeki tüm yükü alarak bu acı gücünüzde yanınızda oluyoruz. Cenaze ekibimiz geniş araç filosu ile 7/24 profesyonel hizmet vermektedir.