İçeriğe geç

+90 535 725 01 31

7/24 İletişim

7/24 Yanınızdayız

7/24 Ulaşabilirsiniz

+90 535 725 01 31

Whatsapp İletişim

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish

Sakarya Yurt Dışı Cenaze Nakil İşlemleri

Cenaze nakil işlemlerinin büyük bir hassasiyet ve özel önemle gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Sakarya yurt dışı cenaze nakil işlemleri bu kapsamda vefat eden kişinin yakınlarının ihtiyaç duyacağı tüm unsurları içinde barındırmaktadır. Planlanan sürede nakil işleminin yapılmasını sağlamak için yurt içi ve yurt dışı nakil işlemlerine yönelik belirlenen tüm prosedürlerin tamamlanması gerekmektedir.

Özel nakliye araçları ile havalimanına hizmetlerinden diğer işlemlere kadar her sürecin eksiksiz bir şekilde tamamlanması sağlanmaktadır. Cenazenin vefat eden kişinin dini değerlerine saygılı biçimde hazırlanarak, uygun koşullarda nakledilmesi için Yurt dışı cenaze nakil işlemleri özenle ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Sakarya Özel Cenaze Hizmetleri

Cenaze defin ve nakil işlemleri başı başına kendi içinde farklı süreçleri de getirmektedir. Cenaze hizmetlerinin baştan sona planlanması ve buna uygun şekilde sürecin tamamlanması hassas bir iştir. Cenaze nakil fiyatları veya diğer ücretlerden önce sürecin olabildiğince hızlı, güvenli ve sorunsuz şekilde gerçekleştirilmesine dikkat edilmelidir.

Ülkeler arasında yapılacak cenaze nakil işlemleri için ilave birçok farklı belge talep edilmesi de mümkündür. Bu sayede sorunsuz bir şekilde cenazenin yeni adresine teslim edilmesi ve defin sürecinin başlatılması sağlanabilir.

Almanya’dan Cenaze Kaç Günde Gelir?

Yurt dışı nakil işlemlerinde Almanya en fazla cenaze nakil işlemlerinin gerçekleştirildiği ülkelerden biridir. Almanya cenaze ödeneği ve diğer tüm prosedürlerin tamamlanarak en kısa sürede defin işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlamak için uzman desteğine ihtiyaç duyulacaktır. Almanya, Belçika, Fransa ve diğer birçok farklı ülke için nakil işlemleri güvenli bir şekilde tamamlanabilmektedir.

Yurt Dışı Cenaze Nakil İşlemlerimde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Cenaze nakil işlemleri için göndericinin sorumlulukları bulunmaktadır. Bu sorumluluklar hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve buna göre süreç planlamasının yapılması sağlamak önemlidir. Özel handling işlemleri ve kargo, evrak kabul aşamasında göndericiler tarafından ilgili işlemlerin tamamlanması gerekmektedir.

Ölüm raporu (death certificate) cenazeye ait şu bilgileri mutlaka taşımalıdır:

  • Cenazenin kimlik bilgileri,
  • Ölüm yeri ve tarihi,
  • Ölüm nedeni,
  • Bulaşıcı hastalığı olup olmadığı vb.

Sakarya yurt dışı cenaze nakil işlemleri için gerekli tüm prosedürü sizler için tamamlayarak başarılı bir nakil operasyonu gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

 

Biz Kimiz ?

Avrasya Cenaze, 2005 yılında bu yana yılların verdiği deneyim ile son teknoloji cenaze nakil araçları ve uçakları ile eğitimli deneyimli ekibi en üst kalitede hizmet vermektedir. Nakil işlemlerinde yasalara uygun belgeler hazırlanmaktadır. Cenaze naklettikten sonra defin işlemlerine başlıyoruz ve üzerinizdeki tüm yükü alarak bu acı gücünüzde yanınızda oluyoruz. Cenaze ekibimiz geniş araç filosu ile 7/24 profesyonel hizmet vermektedir.