İçeriğe geç

+90 535 725 01 31

7/24 İletişim

7/24 Yanınızdayız

7/24 Ulaşabilirsiniz

+90 535 725 01 31

Whatsapp İletişim

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish

Marmaris Yurt Dışı Cenaze Nakil İşlemleri

Marmaris özel cenaze hizmetleri ile vefat eden kişilerin yakınlarına birçok kolaylık sağlanmaktadır. Marmaris yurt dışı cenaze nakil işlemleri kapsamında ihtiyacınız olacak tüm nakil ve cenaze işlemleri için uzan desteği sunmaya devam ediyoruz. Kısa sürede nakil sürecinin tamamlanması ve yurt dışına defin işlemlerinin yapılması için profesyonel hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz.

Yurt dışı cenaze işlemlerinin kolay bir şekilde gerçekleştirilmesi için gerekli tüm resmi prosedürlerin tamamlanması için uzman bir ekiple çalışmak önemlidir. Nakil ve defin işlemlerinin gerçekleştirilmesi için profesyonel destek alarak sorunsuz bir şekilde naklin tamamlanması sağlanmaktadır. Cenaze nakil, defin ve diğer işlemler için yurt dışı özel cenaze hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Marmaris Uçakla Yurt Dışı Cenaze Nakil Hizmeti

Yurt dışına uçakla cenaze nakil işlemlerinin gerçekleştirilmesi için birçok farklı prosedürün yerine getirilmesi gerekmektedir. Cenaze nakil işlemleri için ölüm belgesi ve diğer resmi evrakın hazırlanarak ilgili makamlardan onay alınması ve sürecin başlatılması gerekir. Bu süreç hakkında bilgi sahibi olmayan cenaze sahiplerinin bilgilendirilmesi ve nakil planlamasının yapılması sağlanmaktadır.

Uluslararası cenaze nakil işlemlerinde ortaya çıkabilecek aksamaların önüne geçmek ve cenazenin planlanan sürede naklinin yapılmasını sağlamak için kurumsal destek veremeye devam ediyoruz. Yurt dışından cenazenin getirilmesinde de yine benzer süreçlerin takip edilerek işlem yapılması gerekmektedir. Sorunsuz bir şekilde nakil ve defin işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlamak için uzman desteğimizden yararlanabilirsiniz.

Marmaris Yurt Dışı Cenaze Nakil İşlemi Nasıl Yapılır?

Cenaze nakil işlemlerinde yurt dışı işlemlerinin yapılması için ilgili ülke temsilciklerinden onay alınması ve ülke yasalarında belirlenen tüm prosedülerin tamamlanması gereklidir. Bu kapsamda vefat durumuna göre farklı aşamalar da gerekebilir. Söz konusu işlemlerin başarılı bir şekilde tamamlanmasını sağlamak için profesyonellerle çalışmanız gerekecektir.

Ölümün teyit edilmesinin ardından ölüm belgesi ve diğer cenazenin taşınmasına ilişkin belgelerin hazırlanmasının ardından uçakla veya karayolu ile naklin yapılması için farklı prosedürler takip edilebilir. Marmaris yurt dışı cenaze nakil işlemleri hakkında detaylı bilgi almak ve sürecin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak için profesyonel desteğimizden hemen yararlanabilirsiniz.

 

Biz Kimiz ?

Avrasya Cenaze, 2005 yılında bu yana yılların verdiği deneyim ile son teknoloji cenaze nakil araçları ve uçakları ile eğitimli deneyimli ekibi en üst kalitede hizmet vermektedir. Nakil işlemlerinde yasalara uygun belgeler hazırlanmaktadır. Cenaze naklettikten sonra defin işlemlerine başlıyoruz ve üzerinizdeki tüm yükü alarak bu acı gücünüzde yanınızda oluyoruz. Cenaze ekibimiz geniş araç filosu ile 7/24 profesyonel hizmet vermektedir.