İçeriğe geç

+90 535 725 01 31

7/24 İletişim

7/24 Yanınızdayız

7/24 Ulaşabilirsiniz

+90 535 725 01 31

Whatsapp İletişim

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish

İstanbul Yurt Dışı Cenaze Nakil İşlemleri

İstanbul’dan yurt dışına veya yurt dışından İstanbul’a yapılacak cenaze nakil işlemleri için doğru bir planlama yapılması gerekmektedir. İstanbul yurt dışı cenaze nakil işlemleri kapsamında yapılacak işlemlerin aksamaması ve sorunsuz olarak naklin gerçekleştirilmesi için uzman desteğine ihtiyaç duyulacaktır. Sizin için bu süreci kolaylaştıran kurumsal firmamızdan destek alabilirsiniz.

Ölüm belgesinin hazırlanmasından itibaren başlayacak süreç içinde ilgili resmi kurumlardan onay alınması en önemli adımdır. Bu adımın tamamlanmasının ardından vefat eden kişinin yakınları tarafından cenaze işlemlerinin tamamlanması mümkündür.

İstanbul Yurt Dışı Özel Cenaze Hizmetleri

Özel cenaze hizmetleri kapsamında yurt dışı nakil süreci hakkında detaylı bilgi edinmek önemlidir. Süreç hakkında bilgi sahibi olmayan kişilerin nakil sürecinde birçok farklı sorunla karşılaşması da mümkündür. Yurt dışından cenaze nakil ücreti başta olmak üzere resmi işlemler ve diğer planlamalara dair sürecin profesyonel olarak tamamlanması için uzman desteğine ihtiyaç duyulmaktadır. Sizin için tüm cenaze nakil ve defin işlemleri sürecini üstlenerek zahmetsiz bir şekilde sevdiklerinizi ebedi istinatgâhına defnetmeniz için destek sunuyoruz.

Uluslararası Cenaze Nakil İşlemi

Uluslararası cenaze nakil işlemlerinde birçok farklı prosedür devreye gireceği için ilgili yabancı makamlar ile yazışmaları yapmak ve kısa sürede sonuç almak için birçok farklı adımın izlenmesi gerekecektir. Yurt dışı cenaze nakil işlemleri sırasında karşılaşabileceğiniz olası sorunlar ve yapılması gereken tüm işlemler hakkında detaylı bilgi tarafınızla paylaşılmaktadır. Bu sayede en hızlı şekilde nakil işlemlerinin tamamlanması sağlanabilmektedir.

THY Cenaze Kargo İşlemleri

Uçakla cenaze nakil ücreti ve resmi işlemler tamamlandıktan sonra nakil süreci başlatılmaktadır. Türk Hava Yolları (THY) cenaze işlemleri kapsamında belirli prosedürlere sahiptir. Keten ya da çuval bezi ile korunana cenazenin ahşap ya da metal tabut ile taşınması önerilmektedir. Kül halinde yapılacak taşımada ise kırılmaya karşı korumalı tahta kutu ya da sandık gibi özel kapaklı kapların tercih edilmesi gerekmektedir.

Yurt içi taşımlarda hastaneden alınacak ölüm belgesi ve uygun tabutla havalimanına nakil sağlanarak işlem yapılabilir. İstanbul yurt dışı cenaze nakil işlemleri için ölüm raporu ve konsolosluktan alınacak diğer belgeler ile işlem yapılabilir.

Biz Kimiz ?

Avrasya Cenaze, 2005 yılında bu yana yılların verdiği deneyim ile son teknoloji cenaze nakil araçları ve uçakları ile eğitimli deneyimli ekibi en üst kalitede hizmet vermektedir. Nakil işlemlerinde yasalara uygun belgeler hazırlanmaktadır. Cenaze naklettikten sonra defin işlemlerine başlıyoruz ve üzerinizdeki tüm yükü alarak bu acı gücünüzde yanınızda oluyoruz. Cenaze ekibimiz geniş araç filosu ile 7/24 profesyonel hizmet vermektedir.