İçeriğe geç

+90 535 725 01 31

7/24 İletişim

7/24 Yanınızdayız

7/24 Ulaşabilirsiniz

+90 535 725 01 31

Whatsapp İletişim

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish

Uçakla Yurtdışına Cenaze Nakli

Özel hava ulaşım hizmetleri kapsamında cenaze naklinin de hava yolu ile yapılması mümkündür. Uçakla yurt dışına cenaze nakli için ilk yapılması gereken uzmanlığına güveneceğiniz deneyimli bir ekip ile anlaşmak olacaktır. Sonrasında ise uçak ile cenaze taşıma işlemleri için gerekli olan yasal prosedürün tamamlanması gerekmektedir. Yasal işlemlerin de tamamlanmasının ardından fiziki olarak nakil adımlarına geçilebilir.

Uçakla cenaze nakil işlemlerinin başarılı bir şekilde tamamlanmasını sağlamak ve ilk aşmadan son defin işlemlerine kadar sürecin en iyi şekilde planlanmasını sağlamak için profesyonel destek vermeye devam ediyoruz.

Uçakla Cenaze Nakli Ücretli Mi?

Uçakla cenaze nakli ücreti değişkenlik gösterebilir. Özellikle yurt dışı cenaze nakil işlemleri için farklı ücret politikaları uygulanabilir. Yerel yönetimler ve hava yolu firmaları arasında yapılan çeşitli anlaşmalar ve protokoller gereği de zaman zaman bu ücretler talep edilmemektedir. Mesafe ve diğer değişkenlere göre ücretler belirlenecektir. Yurt dışına veya yurt içinde uzak noktalara cenaze nakil işlemlerinin en hızlı şekilde yapılması için hava yolu yaygın olarak kullanılmaktadır. Uluslararası cenaze nakil işlemlerinde ise belirlenen genel bazı şartların taşınması gerekmektedir. Nakil sürecinde olası aksamaların önüne geçmek için resmi işlemler ve ücretlerin ödenmesine dair diğer tüm unsuların planlanması gerekecektir.

Uçakla Cenaze Nakli Nasıl Yapılır?

Uçak kargo ile cenaze nakil işlemleri yapılabilmektedir. Bu hizmetten faydalanmak için en yakın tarihe rezervasyon yapılarak defin raporu ve ölüm belgesi gibi temel unsurların ilgili birimlere teslim edilmesi gerekmektedir. Uçakla cenaze nakli THY başta olmak üzere birçok farklı hava yolu şirketi tarafından gerçekleştirilmektedir. Süreç takibinin bu kapsamda uzman özel cenaze firmamız tarafından yapılması size kolaylık sağlayacağı gibi nakil ve defin işlemlerinin zahmetli tüm unsurlarından kurtulmanızı da sağlayacaktır.

Cenaze nakil işlemlerinin uçakla herhangi bir prosedüre takılmadan yapılmasını sağlamak için belirlenen genel nakil kurallarının karşılanması gerekecektir. Uçakla yurtdışına cenaze nakli gerçekleştirmek için yasal izinler çerçevesinde ve vefat eden kişinin yakınlarının hassasiyetlerine göre nakliye süreci büyük bir özveri ile sizler adına firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

 

Biz Kimiz ?

Avrasya Cenaze, 2005 yılında bu yana yılların verdiği deneyim ile son teknoloji cenaze nakil araçları ve uçakları ile eğitimli deneyimli ekibi en üst kalitede hizmet vermektedir. Nakil işlemlerinde yasalara uygun belgeler hazırlanmaktadır. Cenaze naklettikten sonra defin işlemlerine başlıyoruz ve üzerinizdeki tüm yükü alarak bu acı gücünüzde yanınızda oluyoruz. Cenaze ekibimiz geniş araç filosu ile 7/24 profesyonel hizmet vermektedir.